[021 ] 22792439 -22792458
تهران ، خیابان پاسداران ، بوستان دهم ، پلاک 121 ، واحد 8 ، طبقه سوم
دکتر سپیده مدعی نما » مشاوره تغذیه » آیا با روش های درمان شلی پوست با دستگاه آشنایی دارید؟

آیا با روش های درمان شلی پوست با دستگاه آشنایی دارید؟

امواج دستگاه اوندا عمیق‌تر از سایر درمان‌های غیرجراحی در پوست نفوذ می‌نماید بنابراین جهت از بین بردن چربی در قسمت‌هایی از بدن که بافت چربی عمیق دارند مانند شکم، پهلو، ران و بازو تاثیرات بسیار مثبتی دارد. مکانیسم دستگاه اوندا به طور همزمان هم چربی‌های مناطق مختلف پوست را مورد هدف قرار می‌دهد و هم پوست شل شده را سفت می‌کند و سلولیت را بهبود می‌بخشد. تاثیر استفاده از دستگاه اوندا پس از 3 الی 4 جلسه درمان مشخص می‌‌شود. این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده است تا امواج به صورت کنترل شده ساطع شوند و تنها در مناطقی که هدف درمان می‌باشد متمرکز شوند، در نتیجه هیچ گونه آسیبی به بافت‌های اطراف وارد نمی‌شود. هندپیس‌های دستگاه به صورت ارگونومیک جهت مناطقی از بدن که چربی‌های اضافه دارند مانند شکم، پهلو، باسن و بازو طراحی شده است.

دستگاه به سه طریق موجب استحکام و زیبایی پوست می‌شود

از بین بردن چربی‌ها

این دستگاه به طور خاص فقط چربی‌ها را هدف قرار می‌دهد، امواج از پوست عبور می‌نمایند و به صورت انتخابی فقط غشاء سلول‌های چربی زیر پوست را از بین می‌برد. چربی‌های از بین رفته توسط سیستم لنفاوی و طی فرآیندهای متابولیکی طبیعی از بدن دفع می‌شوند.

صاف کردن پوست

این دستگاه همچنین قادر است بافت همبند بین لوبول‌های چربی را تجزیه کرده و قسمت‌هایی از پوست را دارای برجستگی و فرورفتگی می‌باشند را تحت درمان قرار داده و ظاهری صاف و منظم برای پوست ایجاد می‌نماید.

استحکام پوست

دستگاه اوندا منجر به تاثیر فوری بر انقباض رشته‌های کلاژن و درم شده و تولید کلاژن جدید را تحریک می‌نماید در نتیجه پوست و بافت زیرین آن فشرده شده و استحکام می‌یابد.

مزایای دستگاه اوندا

افرادی که دچار اضافه وزن هستند دارای چربی‌های اضافی در مناطق مختلفی از بدن می‌باشند، تجمع جربی در برخی مناطق مانند شکم، پهلو، باسن و بازو منجر به افتادگی پوست می‌شود، این حالت آویزان و بافت شل تاثیر نامطلوبی در زیبایی اندام و اعتماد به نفس افراد دارد. گاهی اوقات با انواع تمرینات و رژیم‌های غذایی همچنان چربی‌های باقی می‌مانند. در این مواقع برخی از افراد انواع روش‌های جراحی مانند لیپوساکشن جهت برداشتن چربی‌های اضافه را به کار می‌گیرند. روش‌های جراحی با توجه به برش‌ها و زخم‌هایی که در قسمت‌های مختلف ایجاد می‌نماید دوره‌ی نقاهت و عوارض جانبی فراوانی به همراه دارد بنابراین بسیاری از افراد به روش‌های غیرجراحی دید مثبت‌تری دارند. دستگاه اوندا یکی از روش‌های غیر جراحی جهت درمان شلی پوست می‌باشد که مزایای فراوانی دارد.

برای مشاوره در زمینه درمان شلی پوست با دستگاه اوندا و نوبت گیری مطب دکتر سپیده مدعی نما، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
فرم‌ با موفقیت ثبت شد.
خطایی رخ داده است. لطفا تمام موارد را تکمیل کرده و مجددا تلاش کنید.

بیشتر بخوانید: درمان شلی بازو با دستگاه


به عنوان مثال:

  • کم تهاجمی بودن: هدف قرار دادن ناحیه چربی بدون اینکه به بافت‌های اطراف آسیبی وارد شود.
  • سرعت: قسمتی از بدن به وسعت 15 در 15 سانتی‌متر را می‌توان ظرف مدت 15 دقیقه مورد درمان قرار داد.
  • زمان سریع رسیدن به نتایج مطلوب: پس از 2 الی 3 جلسه درمان می‌توانید نتایج دائمی حاصل از درمان را مشاهده نمائید.
  • عدم نیاز به دوره‌ی نقاهت: با توجه به اینکه هیچ گونه برش و یا تزریق در پوست بدن ایجاد نمی‌شود پس از پایان هر جلسه درمان می‌توانید فعالیت‌های روزمره‌ی خود را شروع نمائید.

درمان شلی پوست صورت و گردن

تجمع چربی‌ها در ناحیه صورت و گردن می‌تواند منجر به افتادگی پوست صورت شود، این امر موجب پیر نشان دادن چهره می‌شود، دستگاه لاغری اوندا با تحریک فرآیند متابولیک فیزیولوژیکی (لیپولیز ماکروفاژها) لیزات را حذف می‌نماید، هندپیس دستگاه اوندا غشاء چربی‌های زیر پوست صورت و گردن را حل می‌کند و افتادگی پوست صورت را با حذف چربی‌های اضافه برطرف می‌نماید.

درمان شلی و سفت کردن پوست شکم

ناحیه شکم یکی از قسمت‌هایی است که با افزایش وزن چربی‌های اضافه در این ناحیه تجمع یافته و پوست آن دچار افتادگی می‌شود، دستگاه اوندا سلول‌های چربی این ناحیه را مورد هدف قرار داده و با گرم کردن آن بر یکپارچگی غشاء خارجی چربی‌ها تاثیر گذاشته و در نهایت منجر به از بین رفتن چربی‌های اضافه و رفع شلی و افتادگی پوست در این ناحیه می‌شود.

لیفت ران، رفع شلی و افتادگی ران

افتادگی پوست ران که به دلیل تجمع چربی و یا افزایش و کاهش وزن ایجاد می‌شود یکی از مواردی است که در زیبایی اندام افراد تاثیر قابل توجهی دارد. دستگاه اوندا با هندپیس‌های هوشمند می‌تواند لیپوسیت‌های این ناحیه را تجزیه کند، با آزاد شدن چربی‌های این ناحیه ماکروفاژها چربی‌های اضافه را جمع آوری کرده و تخلیه می‌نمایند، با دفع چربی افتادگی و شلی در ناحیه ران به طور کامل برطرف خواهد شد.

درمان افتادگی یا شل شدن پوست بعد از لاغری و کاهش وزن

یکی از مشکلاتی که پس از استفاده از دستگاه‌های لاغری ایجاد می شود شل شدن و افتادگی پوست می‌باشد اما هندپیس دستگاه اوندا به گونه‌ای طراحی شده است که به طور موثر بافت همبند اطراف گلبول‌های چربی را در مراحل پیشرفته سلولیت مورد هدف قرار می‌دهد، موجب درمان سلولیت می شود و از افتادگی پوست پس از لاغری جلوگیری می‌نماید.

منبع:

https://www.skinsmart.com.au/other-treatments/onda-body-contouring/

https://thelyntonclinic.co.uk/technology/onda/

دکتر سپیده مدعی نما

دکتر سپیده مدعی نما

پزشکی عمومی ( GP )
تخصص در زمینه رژیم های درمانی بزرگسالان ( کاهش و افزایش وزن )، انواع رژیم های درمانی برای بیماری های داخلی و متابولیک
سوابق کاری
1- به مدت یکسال در تهران و در درمانگاه تاکسیرانی طبابت نموده.
2- 5 سال در شهرستان صومعه سرا مطب داشته و در حیطه پزشک عمومی خدمات ارائه داده اند.
3- 1 سال فعالیت در زمینه پوست و مو و …
4- 10 سال مشاوره تناسب اندام قبل و بعد از جراحی های زیبایی

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =