[021 ] 22792439 -22792458
تهران ، خیابان پاسداران ، بوستان دهم ، پلاک 121 ، واحد 8 ، طبقه سوم
دکتر سپیده مدعی نما » لاغری موضعی » بهترین روش لاغری بازو با دستگاه
برای استعلام از قیمت ها فرم زیر را پر نمائید

بهترین روش لاغری بازو با دستگاه

دستگاه اوندا باعث ایجاد یک اثر بازسازی کننده و تقویت کننده اما غیر تهاجمی می شود که در طول زمان و با حداقل عوارض جانبی اثر خواهد کرد. با استفاده از اوندا Coolwaves جدید، به عنوان فناوری آخرین نسل سیستم درماتولوژی و زیبایی در حوزه پزشکی، چربی های موضعی را در سراسر بدن، به ویژه در شکم، ران ها، باسن و ناحیه غبغب کاهش می دهد. چربی را حل، پوست را سفت و همچنین بافت ها را سفت می کند.

به جای فرکانس رادیویی یا RF برای سفت کردن و تقویت پوست استفاده می شود و به عنوان جایگزین یا در ترکیب با تکنیک های سنتی مانند کرایولیپولیز یا لیپوساکشن قابل کاربرد است.

اوندا: انقلاب در ایمنی و سلامتی

عملکرد اوندا  Coolwavesعمیق و هدفمند است، بدون آسیب رساندن به پوست مجاور:

ریز موج ها با فرکانس 2.45 گیگا هرتز توسط سلول‌های چربی جذب می‌شوند، در حالی که با فرکانس رادیویی انرژی را بسیار سطحی ‌تر پراکنده می ‌شود (درم و اپیدرم).

 • مقایسه اوندا و RF: تنها 20 درصد انرژی به درم می رسد (گرمای تولید شده توسط یک سیستم خنک کننده متعادل می شود).
 • 80 درصد باقی مانده از انرژی اوندا Coolwaves® به چربی نفوذ می کند و بر روی بافت چربی زیر جلدی تأثیر می گذارد.

اونداCoolwaves چگونه روی سلول ها و متابولیسم اثر می کند؟

اوندا روی بدن، به ویژه ناحیه شکم و لاغری ران پا موثر است، همچنان که سلول های چربی را از بین می برد، فرآیندهای متابولیک سلولی و تولید کلاژن را تحریک کرده و شکل ظاهری را تغییر می دهد. اوندا به عمق نفوذ می کند و غشای سلولی سلول های چربی زیر پوست را از بین می برد تا رسوبات چربی موضعی را حل کند. حاصل تجزیه سلولی، توسط متابولیسم سلولی طبیعی (لیپولیز) از بین می رود. بافت همبند اطراف قطعات کوچک چربی سلولیت را تحریک کرده و اثر “پوست پرتقال” را کاهش می دهد. باعث انقباض فیبرهای کلاژن در درم می شود و تولید کلاژن جدید را تحریک کرده و در نتیجه بافت را سفت و تقویت می کند.

حداکثر راحتی و ایمنی روی پوست

قطعات هوشمند جدید و سازگار با بدن

دو هندپیس یا قطعه هوشمند “Deep” و “Shallow” امواج خنک یا Coolwaves را به اعماق مختلف برای کنترل و سازگاری کامل برای بیمار، برای نوع درمان و ناحیه تحت درمان (لاغری شکم و پهلو، ران، باسن و یا غبغب) ساطع می کنند.

آنها با هدایت میدان های الکترومغناطیسی، بر لایه عمیق بافت چربی زیر جلدی تأثیر می گذارند، بدون اینکه انرژی را در بافت پراکنده کنند یا آن را بیش از حد گرم کنند، که به پوست مجاور آسیب می رساند.

رازهای اوندا در پیکرتراشی و فرم دهی بدن

اوندا در اقدام با Coolwaves، انقلابی واقعی در زمینه شکل دهی بدن یا پیکرتراشی را نشان می دهد. اوندا منحصر به فرد است و برای درمان رسوبات چربی موضعی، سلولیت و شلی پوست به روشی موثر و غیر تهاجمی عمل می کند.

دلایل محبوبیت اوندا

 • موثر و غیر تهاجمی
 • حداکثر راحتی برای پزشک و بیمار
 • دارای خنک کننده داخلی
 • کاهش چربی
 • بازسازی فرم بدن
 • انحصاری
 • بازدهی عالی
 • صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی

مناطق تحت درمان با اوندا

دستگاه اوندا می تواند چربی های ناحیه شکم، ران، پهلوها، پشت و بازوها را از بین ببرد همچنین می تواند به رفع سلولیت ناحیه ران، باسن و بازو کمک می کند.

نتایج درمانی حاصل از اثرگذاری دستگاه لاغری اوندا بین یک تا سه جلسه با توجه به فرد و وضعیت جسمانی هر شخص متغیر می باشد.

سوالات متداول

درمان شلی پوست بازو با دستگاه اوندا

بله. سفت شدن پوست در اطراف بازوها یک درخواست بسیار مکرر است که عمدتا توسط زنان بیان می شود. اگر بیمار به شدت اضافه وزن نداشته باشد، افتادگی پوست روی بازوها معمولاً نتیجه ژنتیک و عدم ورزش است. روش های غیر تهاجمی روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند، زیرا هیچ جای زخمی بر جای نمی گذارند.

فناوری اخیر اوندا با هدف درمان شلی پوست در اطراف بازوها به روشی غیرتهاجمی و راحت انجام شده است.  از دیگر کاربردهای اوندا کمک به تولید کلاژن برای سفت شدن پوست شل و آویزان قسمت های مختلف از جمله بازوهاست. عملکرد دستگاه اوندا بدین صورت خواهد بود که، امواج منتشر شده از دستگاه اوندا کلاژن موجود در درم را منقبض می کند. این مسئله منجر به تحریک تولید بیشتر کلاژن و سفت شدن پوست می گردد.

چه چیزی باعث افتادگی پوست می شود؟

پوست سفت می تواند به راحتی کشیده شود و به جای خود بازگردد. هنگامی که پوست این توانایی را از دست می دهد، شروع به افتادگی می کند. افتادگی پوست تقریباً در هر جایی از بدن ممکن است رخ دهد. نواحی رایجی که ممکن است در آنها پوست افتاده مشاهده کنید عبارتند از:

 • پلک ها
 • غبغب
 • چانه
 • گلو
 • بازوها

افتادگی پوست دلایل مختلفی دارد. آنها عبارتند از:

سن و سال

با افزایش سن، پوست دو پروتئین مهم تولید شده در درم یعنی الاستین و کلاژن را از دست می دهد. همانطور که از نام آن پیداست، الاستین به پوست خاصیت ارتجاعی می بخشد. کلاژن توسط فیبروبلاست ها تولید می شود. وقتی پوست کشیده و سفت است، باید از کلاژن تشکر کرد. کلاژن از فیبرهای محکم تشکیل شده است که به پوست کمک می کند ساختار و استحکام خود را حفظ کند. تولید الاستین و کلاژن هر دو با افزایش سن کاهش می یابد. این دو پروتئین همچنین می توانند در اثر عوامل خارجی در طول زمان بدتر شوند، مانند:

 • قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش
 • آلاینده های موجود در محیط از جمله دود سیگار
 • برخی از عوامل سبک زندگی، مانند تغذیه نامناسب و نوشیدن بیش از حد الکل

قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید و عدم مراقبت از پوست یا سلامتی می تواند روند پیری پوست را تسریع کند. این می تواند باعث شود که پوست شما در سنین جوانی افتاده و چروکیده به نظر برسد.

کاهش وزن

وزن اضافی برای مدت طولانی می تواند باعث آسیب به رشته های کلاژن و الاستین در پوست شما شود. این امر باعث می‌شود که در هنگام کاهش وزن، برگشتن پوست سخت ‌تر شود. اگر مقدار قابل توجهی از وزن خود را از دست بدهید، ممکن است به طرز چشمگیری پوست افتاده شود. افتادگی پوست زمانی که کاهش وزن سریع است، مانند بعد از جراحی چاقی، بیشتر اتفاق می افتد. از آنجایی که پوست جوان ‌تر سریع‌ تر به حالت قبل بر می‌گردد، سن شما در زمان کاهش وزن نیز می‌تواند در افتادگی پوست شما نقش داشته باشد.

بارداری

ایجاد درجاتی از افتادگی و شلی پوست پس از بارداری رایج است. زنانی که تجربه بارداری چند قلو دارند، مانند دوقلو یا سه قلو، ممکن است نسبت به زنانی که یک نوزاد دارند، پوست آویزان بیشتری در اطراف شکم ببینند. سن مادر نیز ممکن است نقش داشته باشد.

منبع:

https://www.thecoolwaves.com/

https://www.illumiatherapeutics.com/onda-micro-coolwaves/

https://www.laserskinsolutions.co.uk/index.php/onda-fat-reduction-cellulite-and-skin-tightening/

https://www.healthline.com/health/skin/saggy-skin#causes

https://en.anti-age-magazine.com/skin-laxity-arms-plogmeier/

دکتر سپیده مدعی نما

دکتر سپیده مدعی نما

پزشکی عمومی ( GP )
تخصص در زمینه رژیم های درمانی بزرگسالان ( کاهش و افزایش وزن )، انواع رژیم های درمانی برای بیماری های داخلی و متابولیک
سوابق کاری
1- به مدت یکسال در تهران و در درمانگاه تاکسیرانی طبابت نموده.
2- 5 سال در شهرستان صومعه سرا مطب داشته و در حیطه پزشک عمومی خدمات ارائه داده اند.
3- 1 سال فعالیت در زمینه پوست و مو و …
4- 10 سال مشاوره تناسب اندام قبل و بعد از جراحی های زیبایی

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *