تهران ، خیابان پاسداران ، بوستان دهم ، پلاک 121 ، واحد 8 ، طبقه سوم

Search
Close this search box.

سوالات متداول

 • در چه مواردی نباید از دستگاه لاغری اوندا استفاده کرد؟

  دستگاه لاغری اوندا در مواردی به طور قطع نباید در افرادی استفاد شود، افرادی که نارسایی قلبی یا بیماری های قلبی پیشرفته و خاص دارند، افرادی که پیس میکر یا همان باتری قلب دارند، بیمارانی که به سرطان های پیشرفته ای مبتلا هستند و تحت درمان با شیمی درمانی در 5 سال اخیر هستند. بیماری های عروقی شدید، افرادی که پیوند عضو شده اند، حاملگی یا خانم های شیرده تا 10 ماه پس از زایمان، بیماری های عفونی حاد مانند هپاتیت B یا C ، نارسایی کبدی پیشرفته یا نارسایی کلیوی پیشرفته، بیمارانی که دیابت کنترل نشده دارند و قند خون بسیار بالا، افراد با اختلالات انعقادی.

  همچنین برای افرادی که به طور نسبی نباید از این دستگاه استفاده کنند می توانند با مشاوره های پزشکی و مصرف دارو می توانند در آینده از دستگاه لاغری اوندا برای مراجعه کننده های عزیز استفاده کرد.

 • در دوران بارداری یا شیردهی استفاده از دستگاه لاغری موضعی اوندا مجاز است؟

  در دوران بارداری نباید از دستگاه لاغری اوندا استفاده کرد و در خانم های شیرده پس از زایمان تا 10 ماه نمی توانند از دستگاه لاغری اوندا استفاده کنند.

 • چند جلسه نیاز است تا به نتیجه دلخواه از دستگاه لاغری رسید؟

  فاصله بین جلسات در دستگاه لاغری اوندا ورژن 2021 هر دو تا سه هفته یک بار، تا 4 جلسه نیاز است و نتیجه دلخواه هر فرد با فرد دیگر فرق دارد. بستگی به رعایت اصول مراقبت هایی دارد که برای مراجعه کنندگاه توضیح داده می شود و برخی افراد تغییر سایز را طی 1 الی 2 جلسه مشاهده می کنند و برخی افراد در جلسات آخر به نتیجه دلخواه خود می رسند.

 • چه قسمت هایی از بدن با اوندا بهترین نتیجه را نشان میدهد؟

  دستگاه لاغری اوندا نه تنها برای رفع چربی برای کل مناطق بدن مانند غبغب، بازوها، شکم، پهلو و پشت تنه و ران ها و زانو چه در خانم ها و چه در آقایان به کار می رود، چه برای رفع سلولیت، چه برای رفع شلی پوست در تمام نقاط بدن نتایج خوب و شگفت انگیزی دارد. برای رفع چربی و کاهش سایز نتایج زودتر احساس می شود و برای رفع سلولیت و شلی پوشت در جلسات سوم و چهارم تغییرات شگفت انگیزی را بهتر احساس می کنید.

 • نتایج چه زمانی ظاهر می شوند و تا چه مدت پایدار می مانند؟

  نتایج در هر فرد با فرد دیگر متفاوت است و داشتن یک رژیم غذایی سالم و سرشار فیبر، میوه و سبزیجات و غذاهای حاوی آنتی اکسیدان که جریان خون مویرگی را زیاد می کند. همیچنین نوشیدن مایعات به خصوص آب فراوان، ورزش و فعالیت های فیزیکی مناسب می تواند کمک کننده باشد. اگر در مراقبت های بعد از انجام دستگاه لاغری اوندا مراجعین رعایت کنند نتایج معجزه آسایی بعد از انجام کار در خود می بینند، از کاهش سایز گرفته تا رفع سلولیت و شلی پوست.

  اوندا با تکنولوژی بسیار جدید و پیشرفته با از بین بردن سلول چربی کاملا نتیجه پایداری دارد، برگشت ندارد و فقط در صورتی که مراجعه کننده افزایش وزن بسیار بالایی پیدا کند و اصول رژیم غذایی سالم خود را رعایت نکند و فعالیت های فیزیکی خود را ادامه ندهد می تواند نتایج برگشت پذیری داشته باشد.

 • در صورتی که از روش های دیگر لاغری استفاده کرده باشیم باز هم می توانیم از دستگاه لاغری اوندا استفاده کنیم

  بله، اگر شما از روش های دیگری مانند آر اف، کویتیشن یا هر دستگاه لاغری دیگری استفاده کردید مجازید از این دستگاه عالی استفاده کنید. اوندا در مقایسه با دیگر دستگاه های موجود در ایران انقلاب و تحولی نوین در پیکرتراشی در دهه اخیر ایجاد کرده است. اوندا دستگاهی بسیار مدرن، بدون عارضه، بدون درد در حین کار با بهترین نتایج همراه است. البته برای کسب بهترین نتیجه تلاش شما برای بعد از استفاده از دستگاه لاغری اوندا با ورژن جدید نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است

  اوندا با تکنولوژی بسیار جدید و پیشرفته با از بین بردن سلول چربی کاملا نتیجه پایداری دارد، برگشت ندارد و فقط در صورتی که مراجعه کننده افزایش وزن بسیار بالایی پیدا کند و اصول رژیم غذایی سالم خود را رعایت نکند و فعالیت های فیزیکی خود را ادامه ندهد می تواند نتایج برگشت پذیری داشته باشد.

 • آیا دستگاه لاغری اوندا چروک های شل و افتاده ای بر روی پوست باقی می گذارد؟

  خیر چنین اتفاقی نمی افتد، دستگاه لاغری اوندا اگرچه برای رفع چربی های موضعی و سلولیت استفاده می شود باعث ایجاد چروک های شل و افتاده بعد از تحلیه چربی نمی شود و با هندپیس مناسب رفع شلی پوست مراجعه کنندگان عزیز می توانند برای درمانی شلی پوست خود که بعد از معاینه مشخص می شود، از این تکنولوژی جالب دستگاه اوندا نیز در کل نواحی بدن خود استفاده کنند.

 • آیا دستگاه اوندا نیاز به بیهوشی دارد؟

  دستگاه لاغری اوندا نیاز به بیهوشی و هیچ بی حسی موضعی ندارد. در حین کار با دستگاه اوندا مراجعین بسیار راحت و بدون درد هستند. تکنولوژی پیشرفته اوندا با امواج سرد حس مطبوع و آرامش بخشی را به مراجعه کننده می دهد به طوری که علم نوین پیکرتراشی یا لیپوماتیک بدون جراحی با دستگاه اوندا احساس جدیدی بهخ شما می دهد که بسیار سبف، راحت و بدون عارضه می باشد.

 • هر جلسه لاغری با اوندا چقدر زمان میبرد؟

  بسته به ناحیه ای که شما استفاده می کنید به ابعاد 20 در 25 اندازه گیری می شود. در منطقه مثلا شکم برای رفع چربی به طور قربنه 20 دقیقه زمان می برد و برای رفع سلولیت دو طرف به طور قرینه 20دقیقه زمان می برد، برای رفع غبغب که تکنولوژی جدید اوندا 2021 می باشد حدود 20 دقیقه زمان می برد زیرا هم برای رفع چربی است و هم برای رفع شلی پوست این ناحیه کاربرد دارد. برای سفت کردن کل نواحی بدن حدود 16 تا 17 دقیقه به طور قرینه زمان می برد.

 • مهم ترین تفاوت روش لاغری اوندا با سایر روش ها چیست؟

  فناوری مایکروبو در جامعه مدرن بسیار به کار می رود و درکاربردهای پزشکی طرح جدیدی نیست. فرکانس انتخابی مایکرویو اوندا در 2.45 صدم گیگاهرتز کار می کند. در این فرکانس بالا پوست برای عبور انرژی کاملا هدایت شده، از لایه چربی زیر پوست که تقریبا شفاف است و این کار باعث حفاظت لایه های سطحی درم در برابر گرمایش ناخواسته و خنک ماندن آن می شود، به همین دلیل است که مایکرویو هایی که اوندا با آنها کار می کند امروزه دستگاه های کول ویو نامیده می شوند.

سوالات متداول لاغری و تناسب اندام

 • چه مدت زمان طول می کشد تا به وزن ایده آل برسیم؟

  رژیم کاهش وزن صحیح در هفته نیم الی یک کیلوگرم است و در عرض 6 ماه معمولا به وزن ایده آل می رسید، رژیم های که خیلی سریع و در زمان کوتاه وزن از دست بدهید دوباره وزنتان به وضعیت قبلی برمیگردد. فراموش نکنید که تثبیت وزنتان بعد از کاهش وزن برای ما اهمیت ویژه ای دارد.

 • اگر به علت شغلم وقتی برای انجام فعالیت های ورزشی ندارم چگونه می توانم رژیم کاهش وزن بگیرم ؟

  بله، رژیم شما بر پایه یه رژیم بدون فعالیت با کالری کمتر طراحی می شود و می توانید به وزن ایده آل خوب برسید ولی در اواخر هفته و زمان های آزاد که دارید می توانید با پیاده روی به طور مثال شروع کنید.

 • مهمترین نکته در موفق بودن رژیم کاهش وزن چیست ؟

  مهمترین چیز برای اینکه به تناسب اندام دلخواهتان برسید در ابتدا به سلولهای مغزی شما یعنی اراده شما بستگی دارد نه به سلول های چربی بدنتان.

 • چرا من تمایل زیاد به خوردن شیرینی و مواد قندی دارم ؟

  چون شما به این دلایل وابسته به مصرف مواد قندی هستید

  • شما احساس می کنید که در کل روز می خواهید ( snack )بخورید .
  • شما میل به نوشیدن میزان زیادی میوه یا نوشیدنی یا آب میوه ها دارید .
  • شما بسیار وابسته به خوردن قهوه بخصوص همراه با شکر هستید یا ولع زیاد به مصرف مشروبات الکلی دارید که قند بالایی دارند
  • شما به طور مزمن تحت استرس و اضطراب هستید.
  • شما تمایل زیاد به مصرف مواد شیرین در حین غذا خوردن یا بعد غذا دارید .
  • گرسنگی زیاد در گرایش شما به مصرف زیاد مواد قندی نقش دارد .
  • ولع شما به کربو هیدراتها ( مواد قندی ) در اوایل صبح یا اواخر شب هم یک نشانه هست .
  • تمایل و ولع شما به مصرف مواد شیرین نمی گذارد که بدن به مدت طولانی از مصرف مواد قندی دور بماند .

  با مشاوره با کلینیک به شما کمک می کنیم که در برابر این ولع مقا ومت کنید

 • سریعترین روش برای کاهش درد شدید سنگ کلیه در منزل چیست ؟

  ( از دیدگاه تغذیه ): ۱- تا میزان زیادی بدن باید هیدراته شود یعنی با مصرف مایعات فراوان درد کلیه ها کم می شود چون آب باکتریها را از بدن شما دور میکند . ۲- پروبیوتیکها را مصرف کنید ( ماست ، برخی شیرها ،شکلات تلخ و … ) ۳- آب جعفری و آب کرنبری و.. ۴- کمتر نمک بخورید. ۵ – لیمو و پرتقال و آب لیموناد تازه و .. بخورید . ۶- یک رژیم کم چربی داشته باشید . ۷- میزان مصرف پروتئین در غذا را محدود کنید . ۸- گرفتن حمام آب گرم با نمک خاصی ( سولفات منیزیم ) روش جدیدی برای کاهش درد هست . ۹- گرم کردن موضعی پهلو. ۱۰-داروهای که براتون تجویز میکنیم هم در کنار رژیم غذایی بهتون کمک میکند .

 • چه غذاهایی برای کبد چرب نامناسب هست نباید مصرف کنیم ؟

  1-الکل ۲- شکر یا قند افزودنی به غذا ( کوکی ها، شیرینی ها ، سودا یا نوشابه یا ابمیوه های مصنوعی و …۳- غذاهای سرخ شده حاوی میزان زیادی کالری و چربی هستند . ۴- نمک ۵- نان و برنج سفید ، پاستا …۶- گوشت قرمز

 • از بهترین مکمل ها قبل از انجام فعالیتهای ورزشی کدامند؟

  ۱- کراتین ۲- کافیین ۳- بتا الانین امینو اسیدی که کمک به جلوگیری از خستگی عضلات میکند.۴-سیترولین ۵- بی کربنات سدیم ۶-(BCAA)۷-نیترات (NO)۸-ویتامین (D)۹-کپسول روغن ماهی . ولی همه مکمل ها باید با توصیه پزشک و مشاور تغذیه تجویز شود تا از عوارض جانبی ان جلوگیری شود . با مراجعه به کلینیک برای هر فرد مکمل با دوز مناسب توصیه می شود .

 • چه غذاهایی برای اسم مناسب نیست ؟

  ۱-تخم مرغ ۲- شیر گاو ۳-بادام زمینی ۴- سویا ۵- گندم ۶- ماهی ۷- میگو ۸- اجیل درختی

 • بهترین ورزشها برای افراد آسمی چیست ؟

  ۱- شنا : شنا یکی از بهترین توصیه ها برای افراد آسماتیک هست . ۲- پیاده روی : پیاده روی آرام بهتر است . ۳- دوچرخه سواری تفریحی ۴- دومیدانی در مسافت کوتاه ۵- ورزشهای بدنی که با فاصله در کوتاه ترین مدت انجام دهید .

 • آیا قهوه برای آسم خوب هست ؟

  کافئین به نظر می‌رسد که در افراد آسماتیک مقداری عملکرد راههای هوایی را برای حداکثر ۴ ساعت بهتر می کند . کسانی که نیاز به انجام تست تنفسی دارند باید ۴ ساعت قبل از انجام تست کافئین مصرف نکنند پس مصرف قهوه میتوانددر نتایج تستهای ریوی اختلال ایجاد کند .

 • من وقتهایی که عصبی میشم غذام بیشتر میشه ،حتی وقتی سیر میشم مثل گرسنه ها ضعف دارم ؟

  ما همیشه نمیتوانیم به اسانی جلوی اشتها را بگیریم در موارد استرس و اضطراب بسیاری از افراد دچار پرخوری می شوند در مواقع نگرانی ، خستگی ، یک روز پر از استرس یا نگاه کردن به تلویزیون و … راههایی که بهتون پیشنهاد میکنم : راههایی پیدا کنید که خودتان را ارام کنید ، یوگا ، مدیتیشن ،یا رفتن در حمام داغ ، اواسط روز سعی کنید در محیط منزل خود راه بروید به موزیکهایی که دوست دارید گوش دهید یا یک خواب عصرونه کوتاه . … به اهستگی غذا بخورید قبل ازاینکه سیر شوید غذا خوردن خود را قطع کنید، چون زمان میبرد تا سیگناها به مغز شما برسد که شما به حد کافی غذاخورده اید . مجبور نیستید که احساس کنید باید کل بشقاب غذاتون رو خالی کنید . البته با مراجعه به کلینیک و انجام ازمایشات کامل توضیحات بهتری بهتون میدم .

 • من که به سرعت لاغر می شم چه کار باید بکنم ؟

  بعد از گرفتن یک تاریخچه خوب از شما یا روش غذا خوردن و فعالیتهای ورزشی صحیحی ندارید و یا بعد ازمایشات کامل براتون درخواست میشود (. عواملی مثل هیپرتیروییدی ، اضطراب ، بیماریهای غده ادرنال ، و بیخوابیها و گاهی بیماریهای عفونی و سرطانها و خیلی علتهای متعدد باعث این مشکل میشود باید به کلنیک مراجعه کنید .