[021 ] 22792439 -22792458
تهران ، خیابان پاسداران ، بوستان دهم ، پلاک 121 ، واحد 8 ، طبقه سوم
دکتر سپیده مدعی نما » مشاوره تغذیه » لاغری سریع با جدیدترین دستگاه لاغری(onda)
برای استعلام از قیمت ها فرم زیر را پر نمائید

لاغری سریع با جدیدترین دستگاه لاغری(onda)

چاقی یکی از معضلات سلامتی است و عواملی مانند کم تحرکی، خوردن بیش از حد و داشتن سبک زندگی غیرسالم در بروز چاقی، موثر هستند. معمولا درصد زیادی از افراد چاق در ناحیه شکم و پهلو چربی های زیادی دارند و برای خلاص شدن از چربی های اضافه و داشتن بدن سالم به روش های لاغری روی می آورند. اولین راه حل برای درمان چاقی، تغییر سبک زندگی می باشد؛ در این شیوه لازم است رژیم های کم کالری به همراه داشتن فعالیت بدنی توصیه می شود. با این حال اگر شاخص توده بدنی فرد یا BMI بیش از حد باشد این روش چندان کارآمد نخواهد بود. از این رو روش های دیگری مانند پیکرتراشی و روش های کاهش چربی موضعی بدن مطرح شده است. از سوی دیگر با افزایش شیوع اضافه وزن و چاقی مفرط در جهان، در برنامه های تلویزیونی و مجلات داشتن شکم صاف و اندام خوش تراش به عنوان یک معیار زیبایی نشان دادند و موجب شده است افراد به داشتن شکم صاف تمایل زیادی پیدا کنند. برای چنین کاری تقاضا برای عمل زیبایی لیپوساکشن بسیار افزایش یافت، عمل زیبایی لیپوساکشن یک تکنیک گران قیمت و دارای عوارض فراوان برای خارج کردن چربی های اضافی بدن می باشد.

نتیجه یک جلسه درمان در رفع چربی پهلو-

برای درک بهتر لاغر شدن ابتدا با لایه های چربی بدن آشنا می شویم، لایه چربی زیر پوست شکمی یکی از محل های ذخیره چربی اضافی در شخص است و از دو بخش خارجی و داخلی به نام آرئولار و لاملار تشکیل شده است. در بخش خارجی چربی یا آرئولار، تعداد مویرگ های خونی و رگ های عصبی کم است در حالی که بخش داخلی یا لاملار دارای رگ های خونی و عصبی زیادی است. در طی روند کاهش وزن، به علت اینکه دسترسی بدن به لایه های سطحی یا خارجی چربی بیشتر است؛ چنین چیزی سبب می شود چربی های خارجی دست نخورده بمانند و از روش هایی مانند رادیوفرکوئنسی و امواج مایکروویو برای کاهش حجم آن استفاده شود.

رادیوفرکوئنسی به امواج الکترومغناطیسی در بازه 3 کیلوهرتز تا 10 گیکاهرتز گفته می شود. نفوذ این امواج در سلول های بافت چربی موجب می شود انرژی گرمایی زیادی ایجاد شود و از این طریق حجم سلول های چربی کم شود.

یکی از فناوری های جدید رادیوفرکوئنسی برای لیپولیز، استفاده از امواج الکترومغناطیس میکرویو 2.5 گیگاهرتز است که با نفوذ به لایه های چربی و افزایش دمای سلولی باعث می شود طی یک روند 1 تا 2 ماهه حجم بافت چربی کم شود.
امواج رادیوفرکوئنسی ماکروویو امواجی با طول موج های 2/45 گیگاهرتز هستند. ویژگی قابل توجه این طول موج انتقال ضریب نفوذ عمیق به بافت چربی زیرپوستی می باشد و با جلوگیری از پخش انرژی حرارتی در لایه پوست موجب تخلیه انرژی در بافت چربی می شود.
دستگاه لاغری ONDA، با برخورداری از تکنولوژی پیشرفته فوق، دارای قابلیت آب کردن شکم و پهلو و کاهش میزان بافت چربی می باشد و بدون داشتن هیچ گونه عوارضی موجب لاغری موضعی در قسمت شکم می شود.

دستگاه لاغری ONDA

دستگاه ONDA کانتورینگ بدن توسط شرکت DEKA در ایتالیا طراحی و ساخته شده است . با استفاده از امواج خنک (coolwaves)درمان بی نظیری برای کاهش چربی موضعی و رفع سلولیت و درمان شلی پوست (tightening) می باشد. این فناوری انقلابی، چگونه بر روی سلولها و متابولیسم عمل می کند: این ماده بر روی بدن به ویژه ناحیه ی شکم و پهلو ها و پشت تنه و ران ها و .. مؤثر است در حالی که سلول های چربی را از بین می برد، همچنین فرآیندهای متابولیک سلولی و تولید کلاژن را تحریک میکند و به شکل مجدد شکل می گیرد. دستگاه اوندا با تکیه انرژی مایکروویو در جهت کاهش چربی و سلولیت و سفت کردن پوست در نواحی مختلف بدن به کار می‌رود. این دستگاه روشی نوین برای کانتورینگ بدن می‌باشد.

این ماده به عمق غشای سلولی نفوذ میکند و سلولهای چربی زیر جلدی را تخریب می کند تا رسوبات چربی موضعی را حل کند. پس سلول با متابولیزم لیپولیز از بین می رود. (درمان و رفع چربی موضعی). همچنین این ماده باعث تحریک لوبول های چربی اطراف بافت همبند شده در رفع سلولیت کمک کرده و از اثر (پوست پرتقال) می کاهد. (درمان سلولیت) ۳- باعث تولید انقباض در فیبرهای کلاژن در درم شده، تولید کلاژن جدید را تحریک می کند، در نتیجه بافت را سفت و مقوی می کند، اثر ( tightening ) درمان شلی پوست و جوانسازی پوست.

برای مشاوره در زمینه لاغری با دستگاه اوندا و نوبت گیری مطب دکتر سپیده مدعی نما، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
فرم‌ با موفقیت ثبت شد.
خطایی رخ داده است. لطفا تمام موارد را تکمیل کرده و مجددا تلاش کنید.

فناوری Coolwaves در دستگاه اوندا

طی جلسات کمی، پزشکان زیبایی می توانند با اطمینان تمام روش های مورد نظر را بدون ایجاد عوارض جانبی مرتبط با فناوری های متغیر در یک پلتفرم به بیماران ارائه دهند.

فناوری Coolwaves از طول موج کنترل شده در طیف مایکروویو 2.45GHz برای هدف قرار دادن رسوبات ناخواسته چربی زیر پوستی و درمان شلی پوست استفاده می کند. با استفاده از سیستم خنک کننده تماسی با تکنولوژی پیشرفته، پزشکان می توانند به طرز چشمگیری گرمایش سطح بافت را کاهش دهند، زیرا پوست این منطقه بیشتر حاوی آب است تا چربی. ONDA یک روش بسیار موثر در بازسازی و تقویت بافت بدن و از بین بردن چربی های موضعی برخی نواحی بدن می باشد. با فناوری جدید Coolwaves, DEKA می توان چربی های موضعی بدن را به خصوص در ناحیه شکم، ران، لگن و ناحیه زیر شکم کاهش داد. با این کار چربی حل شده، پوست سفت و جمع می شود و موجب سفت شدن بافت ها می شود. از این روش به جای رادیو فرکانس برای سفت شدن و تقویت پوست، به عنوان یک گزینه یا در ترکیب با تکنیک های سنتی مانند کرایولیپولیز یا لیپوساکشن استفاده می شود.

بررسی اجمالی Onda Coolwaves

ONDA Coolwaves تولید شده توسط شرکت Deka، یک دستگاه پیشرفته و چند منظوره‌ پیکرتراشی است که با استفاده از فناوری انقلابی Coolwaves TM سلولیت، کاهش چربی و سفت شدن پوست را به روش غیر تهاجمی بهبود می بخشد. Coolwave ها جریان های الکترومغناطیسی با فرکانس بالا 2.45GHz  هستند که سلول های چربی را به طور انتخابی هدف قرار می دهند همزمان تولید کلاژن جدید را برای سفت کردن و تغییر شکل بدن به روش ایمن، موثر و غیرتهاجمی تحریک می کنند. ONDA به جای فناوری رادیوفرکوئنسی برای سفت شدن پوست استفاده می شود و به عنوان جایگزین یا همراه با تکنیک های سنتی مانند کرایولیپولیز یا لیپوساکشن انجام می شود.

Coolwaves TM  چگونه کار می کند؟

فناوری مایکروویو تاکنون در بسیاری از شاخه های پزشکی از جمله سرطان شناسی برای مبارزه با سرطان از اوایل دهه 1980، جراحی و پوست به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است.

اینکه Coolwaves سلول های چربی را به روشی ایمن و موثر هدف قرار می دهد، به فرکانس 2.45GHz خاصی که Coolwaves استفاده می کند بستگی دارد. در چنین فرکانس های بالایی، پوست تقریباً در برابر این عبور انرژی شفاف می شود که گرما را در درجه اول لایه های چربی زیر پوستی هدف قرار می دهد.

این فرکانس انتخابی مایکروویو 2.45 گیگاهرتز ، ONDA Coolwaves  به یک عمل عمیق و هدفمند دست می یابد، در حالی که سطح پوست از گرمای اضافی ناخواسته حفظ می کند. در مقایسه با سایر فناوری های دستگاه پیکرتراشی، یک کاهش وزن موثر و هدفمند خواهید داشت.

برخلاف انرژی رادیو فرکانس که عمدتا نزدیک به سطح باقی می ماند، Coolwaves  به طور خاص به hyperdermis  که سلول های چربی در آن قرار دارند می رسد تا درمان موثر باشد.

روش درمان با دستگاه اوندا

پیش از حضور در کلینیک لباس راحت بپوشید. در طول درمان روغن‌های روان کننده روی پوست استفاده می‌شود.

دستگاه دو هندپیس دارد که هر کدام برای تاثیر در مناطق خاص با عمق‌های مختلف چربی طراحی شده است. سیستم خنک کننده پوست در هندپیس‌ها ادغام شده است و به صورت مداوم پوست را خنک می‌نماید تا گرمای تولید شده توسط دستگاه را متعادل نماید. گرمای امواج دستگاه تا لایه‌های عمیق چربی در پوست نفوذ می‌نماید اما در عین حال سطح پوست از هرگونه آسیب و عارضه‌ای محافظت می‌شود. در هنگام استفاده از دستگاه، بیمار هیچ گونه ناراحتی را حس نمی‌کند و هیچ گونه عارضه جانبی پس از پایان جلسه درمان وجود نخواهد داشت.

 • 80٪ انرژریCoolwaves TM، سلول های چربی را هدف قرار می دهد.
 • 20٪ انرژی توسط لایه های اپیدرمی و پوستی جذب می شود.

مراقبت‌های پس از درمان با دستگاه اوندا

تا چند ساعت پس از پایان جلسه درمان ممکن است احساس گرما در پوست خود داشته باشید. گاهی اوقات ممکن است ناراحتی‌های جزئي در ناحیه درمان داشته باشید که ظرف مدت 24 ساعت برطرف خواهد شد.

در صورتی که تورم ایجاد شود بسیار خفیف بوده و به سرعت از بین می‌رود.

پس از درمان می‌توانید از مرطوب کننده‌هایی که پزشک برای شما تجویز نموده است جهت ماساژ در مناطق تحت درمان استفاده نمائید.

عوارض درمان با دستگاه اوندا

همان طور که پیشتر اشاره شد درمان با این دستگاه هیچ گونه خطری به همراه ندارد و به ندرت گزارشی از عارضه جانبی پس از درمان ذکر شده است، تنها عارضه‌ی جانبی پس از استفاده از دستگاه ممکن است این باشد که میزان چربی‌هایی مناطق شکم، پهلو، باسن و بازو طبق انتظار شما کاسته نشده است که در این صورت می توانید تعداد جلسات درمان را افزایش دهید تا بتوانید به نتایج مطلوب و دلخواه خود دست بیابید.

اوندا انقلابی در ایمنی و سلامت


عمل Onda Coolwaves اثر بخشی بسیار عمیق و هدفمند اما بدون آسیب رساندن به پوست دارد.

مایکروویوهایی با فرکانس 2،45 گیگاهرتز جزء به جزء توسط سلول های چربی جذب می شوند،

در حالی که امواج رادیو فرکانس انرژی بسیار سطحی تر پراکنده می کند.

فقط 20٪ انرژی به درم می رسد (گرمای تولید شده توسط سیستم خنک کننده متعادل می شود).

80٪ باقیمانده انرژی Coolwaves  به چربی نفوذ می کند و بر روی بخش هایی از پوست که وظیفه تولید چربی را دارند، تأثیر می گذارد.


onda

کار با ONDA

حداکثر ایمنی و راحتی روی پوست: هندپیس های هوشمند ارگونومیک جدید: (cool waves) امواج سرد با دو‌هند‌پیس ( handpiece)عمیق و کم عمق به اعماق مختلف منتقل می شود تا مدولاسیون و سازگاری کامل برای بیمار، برای نوع درمان و برای ناحیه تحت درمان (شکم، ران، باسن، تروکانتر، و زیر شکم انجام شود. با هدایت میدانهای الکترو‌مغناطیسی، آنها لایه عمیق بافت چربی زیر جلدی را تحت تأثیر قرار می دهند، بدون اینکه انرژی در بافت پراکنده کنند یا آن را بیش از حدگرم‌ کنند که به پوست اطراف آسیب برسد. یک سیستم تماس خنک کننده داخلی (۵ درجه سانتی گراد) راحتی بیمار را تضمین می کند.

معجزه درمان سلولیت با اوندا

مزایای کار با دستگاه لاغری ONDA

جدیدترین روش لاغری با دستگاه مایکروویو (coolwaves) تحولی نوین در زمینه شکل دادن به بدن هست (body contouring). ONDA غیر قابل تعویض و بی نظیر برای درمان به روش مؤثر و غیر تهاجمی در رفع چربی موضعی ،سلولیت و شلی پوست. پس به شش دلیل این نوع لیزر را ترجیح می دهند:

 • مؤثر و غیر تهاجمی
 • حداکثر راحتی برای پزشک و بیمار
 • خنک کننده داخلی
 • کاهش و باز سازی
 • دستگاه ثبت شده
 • بازگشت عالی از سرمایه گذاری
 • یک دستگاه لاغری چند منظوره بدن
 • از بین بردن غبغب بدون جراحی
 • غیرتهاجمی بودن دستگاه
 • رضایت بالای بیمار از نتایج مشاهده شده در جلسه اول
 • محدود به اپلیکاتورها نیست و برای همه فرم های بدن مناسب است
 • جلسات کوتاه 10 دقیقه ای برای هر ناحیه 15*15 سانتی متر
 • دارای فناوری خنک کننده یکپارچه برای ایمنی و راحتی
 • در مقایسه با دستگاه های موجود در بازار، در زمان کمتری نواحی بیشتری را درمان می کند.
  مطالعات و تحقیقات انجام شده پیرامون دستگاه لاغری ONDA، تاثیر بالای این دستگاه در داشتن شکم زیبا و لاغری موضعی آن تایید کرده اند.
کاهش چربی شکم و پشت سوتین بعد از دو جلسه کار با اوندا-
کار با اوندا در ناحیه زانو_

در ویدیوی مقابل تاثیر شگفت آور دستگاه اوندا بر لاغری و رفع سلولیت مشاهده می کنید:


چرا ONDA بسیار موثر است؟

ثابت شده است که اگر لایه های زیر پوستی در 50 درجه سانتیگراد تحت درمان قرار گیرند، در دوره کوتاهی بیش از 80٪ سلول های چربی کاهش می یابد. به علاوه، برای از بین بردن یکپارچگی غشای سلول های چربی سلول، باید دمای کنترل شده 42-47 درجه سانتیگراد حفظ شود که در نهایت منجر به مرگ سلول شود. همچنین مطالعات نشان می دهد که برای کاهش سلولیت و تشکیل کلاژن موثر دما باید بیش از 50-55 درجه سانتیگراد باشد.

دمای ONDA در لایه های زیر پوستی به بیش از 50-53 درجه سانتیگراد می رسد، که منجر به کاهش موثرتر و بیشتر چربی (در مقایسه با سایر دستگاه های موجود در بازار) و نتایج موثرتر در مورد سلولیت و سفت شدن پوست می شود. همه این ها به لطف فرکانس انتخابی 2.45GHz (Coolwaves M) است که برای تمرکز انرژی به طور مستقیم در لایه های چربی زیر پوستی استفاده می شود.

دکتر سپیده مدعی نما مشاوره تغذیه برای افرادی که با داشتن رژیم های غذایی و لاغری نتوانستند وزن خود را کم کنند استفاده از این دستگاه لاغری ONDA را توصیه می کنند.

در این ویدیو تاثیر شگفت آور دستگاه اوندا بر لاغری و رفع سلولیت مشاهده می کنید که رضایت یکی از بیمارانی که برای لاغری او از دستگاه لاغری ONDA استفاده شده است، نمایش داده می شود:

Onda with Coolwaves  چگونه بر روی سلول ها و متابولیسم عمل می کند؟

این ماده بر روی نواحی مختلف بدن، به ویژه ناحیه شکم و ران موثر است، همانطور که سلول های چربی را از بین می برد، فرآیندهای متابولیک سلولی و تولید کلاژن را نیز تحریک می کند و مجددا شکل می دهد.

1. به طور عمق در بافت نفوذ می کند و غشای سلولی سلول های چربی زیر پوستی را تخریب می کند تا رسوبات چربی موضعی را حل کند.

2. باعث تحریک بافت همبند اطراف لوبول های چربی سلولیت شده و از اثر “پوست پرتقالی” می کاهد.

3. باعث انقباض فیبرهای کلاژن در درم (dermis) شده و تولید کلاژن جدید را تحریک می کند، در نتیجه بافت سفت و محکم می شود.

حداکثر راحتی و ایمنی پوست: هندپیس های هوشمند و ارگونومیک جدید

دو هندپیس هوشمند “Deep”  ” و Shallow”  از Coolwaves به منظور مدولاسیون و سازگاری کامل برای بیمار بسته به نوع درمان و ناحیه تحت درمان (شکم، ران، باسن، تروکانتر و زیرمجموعه)، به عمق های مختلف منتقل می شوند. با هدایت توسط میدان های الکترومغناطیسی، لایه عمیق بافت چربی زیر جلدی را بدون اینکه انرژی را در بافت پراکنده کرده یا آن را بیش از حد گرم کنند، تحت تأثیر قرار می دهند،. برای راحتی بیمار یک سیستم تماس خنک کننده داخلی (5 درجه سانتیگراد) قرار داده می شود.

سلول های چربی را با استفاده از Coolwaves™  به طور انتخابی از بین ببرید

ONDA اولین و تنها دستگاه در جهان است که از فناوری جدید انقلابی برای کانتورینگ بدن بدون جراحی و کاهش چربی استفاده می کند: Coolwaves ™  توسط DEKA. این Coolwave های منحصر به فرد، بالاترین لایه های بافت پوست را با انتقال انرژی و گرمای بیشتر به سلول های چربی زیر پوستی کمک می کند و دستیابی به مرگ سلول های چربی را افزایش می دهد. این امر به کاهش چشمگیر گرم شدن سطح بافت کمک می کند، در نتیجه یک روش پیکرتراشی غیرتهاجمی، ایمن تر، با عوارض و مواد مصرفی کمتر از گزینه های رادیو فرکانس و کرایولیپولیز، ایجاد می شود.

● مایکروویو ها از لایه های بالایی پوست رد می شوند تا سلول های چربی را به طور انتخابی مورد هدف قرار داده و از بین ببرند.

● عوارض کمتر از Cryolipolysis & RF (رادیو فرکانس)

● به طور موثر بافت همبند را هدف قرار می دهد تا سلولیت های سخت را به طور چشمگیری کاهش دهد.

سه جلسه درمان غبغب-
نتیجه ی شگفت انگیز سه جلسه درمان غبغب با اوندا-

سوالات متداول بهترین روش لاغری با دستگاه اوندا

دستگاه اوندا چگونه کار می کند؟

Onda در نوع خود اولین دستگاهی است که از مایکروویو استفاده می کند که می تواند به طور همزمان چربی، سلولیت و شلی پوست را هدف قرار دهد. بر خلاف مایکروویو شما در خانه، امواج مایکروویوهای استفاده شده در دستگاه Onda با فرکانس 2.45GHz  کار می کنند و اجازه می دهند انرژی به راحتی در لایه چربی زیر پوست عبور داده شود. لایه های بالایی پوست در برابر حرارت ناخواسته محافظت می شوند و خنک می مانند، از این رو Onda Coolwaves نامیده می شود .

امواج انرژی، سلول های چربی را هدف قرار می دهند و صدمه ای بدون ایجاد درد به غشای سلول چربی برخورد می کند. این امر سبب می شود سلول های چربی به فضای بینابینی نشت کرده و از طریق سیستم لنفاوی منتقل شوند.

تفاوت ONDA  با رادیو فرکانسی (RF) چیست؟

فرکانس رادیویی به دلیل مقاومت پوست در برابر RF می تواند از نظر نتایج غیر قابل اعتماد باشد. در حالی که انرژی RF می تواند اپیدرم و درم را گیر کند، اکثر ONDA Coolwaves ™  به لایه های چربی می رسند و نتایج موثرتر و طولانی مدتی را ارائه می دهند.

در RF تجمع گرمای بیش از حد در پوست باعث آسیب به بافت می شود و باعث ناراحتی زیاد بیمار می شود.   

نتایجی که با دستگاه های فرکانس رادیویی مشاهده می شود؛ عموماً طولانی نیست و برای مشاهده تفاوت محسوس به درمانهای بیشتری نیاز است. با استفاده از Onda ، چون درصدی از سلول های چربی را از بین می بریم، نتایج بسیار طولانی تر و در بعضی موارد می توانند دائمی باشند.

چه مناطق از بدن را می توان با ONDA درمان کرد؟

درمان با Onda  به ویژه در مناطقی با چربی سخت مانند: معده، پهلوها ، ران ها، پشت و بازوها بسیار موثر است. ران، باسن و بازوها نیز به خوبی پاسخ می دهند. بهترین روش لاغری بازو با دستگاه اوندا می باشد.

آیا درمان با ONDA درد دارد؟

خیر. برخلاف انجماد چربی و RF که موجب ایجاد ناراحتی در افراد می شود، ONDA  گرمای ملایمی را زیر پوست ایجاد می کند. به طوریکه ناحیه تحت درمان برای چند ساعت بعد گرم می ماند.

درمان با ONDA  چه مدت طول می کشد؟

در هر درمان مساحت 15 × 15 cm درگیر است و تقریباً 10 دقیقه طول می کشد. می توانید در هر جلسه چندین ناحیه را درمان کنید.

آیا درمان با ONDA  اثرات جانبی‌ هم دارد؟

به طور کلی عوارض جانبی این روش بسیار خفیف است و می تواند شامل خارش، بی حسی، کمی گرما، حساسیت به لمس، قرمزی و تورم باشد. عوارض جانبی که کمتر شایع اند می توانند شامل کبودی خفیف یا تاول در محل درمان باشد که خیلی سریع برطرف می شود. با این حال این عوارض رایج نیستند.

آیا موارد منعی برای درمان با اوندا وجود دارد؟

متأسفانه افرادی که دارای شرایط زیر هستند برای درمان مناسب نیستند:

● بارداری

● مشکلات قلبی

● اختلالات شدید لخته شدن

●سرطان فعلی یا اخیر

● بیماری های عروقی

● بیماری پوستی در ناحیه درمان

● دیابت کنترل نشده

● سن کمتر از 16 سال

به چند جلسه درمان ONDA نیاز خواهم داشت؟

تعداد درمان های پیشنهادی برای نتایج طولانی مدت 4 جلسه است. اما بسته به ناحیه درمان و شدت عارضه تعداد جلسات درمانی بر اساس تشخیص پزشک یا مشاوره تغذیه متفاوت خواهد بود.

فواصل جلسات درمان با اوندا چقدر است؟

معمولا درمان با Onda  را با فاصله 4 هفته برای کاهش چربی و 3-4 هفته برای درمان سلولیت توصیه می شود.

برای داشتن مشاوره آنلاین با دکتر سپیده مدعی نما و لاغری با دستگاه ONDA می توانید از طریق اینجا اقدام کنید یا با شماره های [021 ] 22792439 -22792458 تماس بگیرید.

منابع:

https://www.thecoolwaves.com/

https://lynton.co.uk/onda-coolwaves-submental-treatment-handpiece/

https://www.laserskinsolutions.co.uk/index.php/onda-fat-reduction-cellulite-and-skin-tightening/

دکتر سپیده مدعی نما

دکتر سپیده مدعی نما

پزشکی عمومی ( GP )
تخصص در زمینه رژیم های درمانی بزرگسالان ( کاهش و افزایش وزن )، انواع رژیم های درمانی برای بیماری های داخلی و متابولیک
سوابق کاری
1- به مدت یکسال در تهران و در درمانگاه تاکسیرانی طبابت نموده.
2- 5 سال در شهرستان صومعه سرا مطب داشته و در حیطه پزشک عمومی خدمات ارائه داده اند.
3- 1 سال فعالیت در زمینه پوست و مو و …
4- 10 سال مشاوره تناسب اندام قبل و بعد از جراحی های زیبایی

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

16 دیدگاه ها
 1. ترانه

  چقدر خوب و قشنگ توضیح دادبد خانم دکتر زنده باشید من خواهر زادم ۱۵ سالشه یکمی غبغب داره نمیتونه از این دستگاه استفاده کنه؟ خطرناکه براش؟

  پاسخ
  • دکتر سپیده مدعی نما

   سلام از ۱۶ سالگی به بعد استفاده از اوندا برای دختران و پسران مجاز هست و اوندا دستگاهی بسیار. بی خطر و بدون عارضه هست و در حسن کار دردی هم ندارید برای اطلاعات بیشتر مشاوره رایگان هست ۲۲۷۹۲۴۳۹/۰۹۳۶۱۰۳۵۸۹۸

   پاسخ
 2. شیما

  سلام دکتر ایا لاغری با دستگاه برگشت داره ؟

  پاسخ
  • دکتر سپیده مدعی نما

   سلام در اوندا برگشت نداره چون سلولهای چربی از بین میره ولی فاکتورهای زیادی بستگی داره تا بعد جواب نهایی به اوندا نتایج ثابت بمونه مثل سبک زندگی شما و تغذیه شما که سالم خوری باشه و تحرک و ورزش و پیاده روی و عدم افزایش وزن که همه مواردی که گفتم در سلامتی شما هم بسیار نقش مهمی داره ❤️🙏🏼

   پاسخ
 3. حمید

  سلام خانم دکتراوندابرای رفع چربی پهلوتاثیرداره؟

  پاسخ
  • دکتر سپیده مدعی نما

   سلام بله یکی از نواحی که در اکثر مراجعین من تغییرات رو زود احساس میکنید تغییر در. قطر چربی رو در هر جلسه و کاهش سایز رو احساس میکنید خیلی خوب جواب میده 🙏🏼👌مشاوره رایگان هست برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ۲۲۷۹۲۴۳۹/۲۲۷۹۲۴۵۸

   پاسخ
 4. nadiyeh

  سلام خانم دکتر
  چند وقت قبل از استفاده از اوندا باید کورتون رو قطع کنیم؟

  پاسخ
  • دکتر سپیده مدعی نما

   سلام بهتره هفت روز فاصله داشته باشه و در حین درمان کورتون مصرف نکنید (بهتره )جز در افراد خاصی بعد مشاوره ،میتوننن از اوندا استفاده کنن 🙏🏼

   پاسخ
 5. آمنه

  برای برطرف شدن سلولیت های پشت ران پا معمولا چند جلسه لازمه؟

  پاسخ
  • دکتر سپیده مدعی نما

   سلام معمولا برای برطرف شدن سلولیت هر سه هفته یک بار باید مراجعه کنین بسته به میزان سلولیت هر فرد تعداد جلسات تعیین میشه معمولا چهار جلسه هر سه هفته یک بار ولی باید حتما ویزیت و معاینه بشید مشاوره رایگان هست ۲۲۷۹۲۴۳۹/۰۹۳۶۱۰۳۵۸۹۸

   پاسخ
 6. راضیه

  چند جلسه بابت چربی های پهلوم امدم خدمتتون و خیلی خیلی راضیم، هر کس که ازم میپرسه چیکار کردی فقط شما رو بهش معرفی میکنم

  پاسخ
 7. فاطمه

  دکتر جان از دستگاه اوندا میشه برای از بین رفتن چربی های زیر شکم که بهد از سزارین بوجود اومده هم استفاده کرد؟

  پاسخ
  • دکتر سپیده مدعی نما

   سلام بله از دستگاه اوندا برای از بین بردن چربی های شکم به خصوص بعد از سزارین میتوانید استفاده کنید. هم برای لیفت شکم و از بین شلی پوست همزمان برای کاهش چربی آن ناحیه استفاده کرد و نتیجه خوبی از این روش می توانید دریافت کنید. اما قبل از هر اقدامی باید معاینه و مشاوره کامل شوید تا تصمیم بهتری و درستی گرفته شود.

   پاسخ
 8. قشنگ خانم

  سلام خانم دکتر ..پس از انجام لاغری با دستگاه اوندا رعایت اصول غذایی چگونه باید باشد؟

  پاسخ
  • دکتر سپیده مدعی نما

   سلام . بعد از لاغری با دستگاه اوندا رژیم خاصی توصیه نمی شود و فقط تثبیت وزن مهم است. در حین درمان با اوندا نباید چاق شوید و مساله دیگر اینکه معمولا رژیم های غذایی سالم که سرشار از فیبر و میوه و سبزیجات است توصیه می شود. اگر اضافه وزن زیادی در چربی های احشایی بعد از انجام بادی آنالایزر تشخیص داده شود حتما یک رژیم غذایی خاص توصیه می شود

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *