[021 ] 22792439 -22792458
تهران ، خیابان پاسداران ، بوستان دهم ، پلاک 121 ، واحد 8 ، طبقه سوم
دکتر سپیده مدعی نما » مشاوره تغذیه » لاغری با دستگاه؛ جدیدترین روش لاغری
برای استعلام از قیمت ها فرم زیر را پر نمائید

لاغری با دستگاه؛ جدیدترین روش لاغری

لاغری با دستگاه یک روش کم تهاجمی و ایمن برای از بین بردن چربی های تجمع یافته در لایه های زیرین پوست است. بسیاری از افراد برای کاهش وزن و نابودی چربی‌ها به رعایت رژیم‌های غذایی روی می‌آورند اما در برخی موارد تغییر در رژیم غذایی هم کارساز نبوده و تاثیری بر توره‌های قدیمی چربی ندارد. امروزه دستگاه‌های مدرن و پیشرفته‌ای برای لاغری وجود دارد. که در ادامه چگونگی فرایند دستگاه لاغری را بررسی خواهیم کرد.

نحوه لاغری با دستگاه چگونه است؟

دستگاه‌ لاغری از تکنولوژی پیشرفته‌ای برخوردار هستند که با استفاده از مکانیسم‌های مختلف مانند: لرزش، انجماد، حرارت،امواج اولتراسوند،  و … روی چربی‌ها اثر گذاشته و موجب ذوب یا شکسته شدن بافت چربی‌ می‌شود. چربی‌های بدن به دوسته بازگشت پذیر و بازگشت ناپذیر تقسیم می‌شوند.

در لاغری با دستگاه، چربی‌ها به گونه‌ای آب می‌شوند که امکان بازگشت آن وجود ندارد. در این تکنیک لاغری سلول‌های چربی وارد سوخت و ساز بدن شده و به انرژی تبدیل می‌شوند بنابراین چربی‌ها دوباره رشد نکرده و بازگشتی ندارند.

نتیجه یک جلسه درمان در رفع چربی پهلو-

لاغری با دستگاه طی جلسات تعیین شده و مدام اتفاق می‌افتد معمولا برایو دستیابی به نتیجه بهتر یا دستگاه لاغری لازم است تعداد جلسات بین 6 تا 12 جلسه باشد. باید توجه داشت مدت زمان هر جلسه با توجه به نوع دستگاه، میزان چربی، و نواحی مختلف بدن متفاوت است.

اما به طور معمول بین 15 تا 45 دقیقه زمان می‌برد. اثرات لاغری با دستگاه معمولا بعد از جلسه چهارم احساس می‌شود اما در لاغری با دستگاه اوندا در همان جلسه اول فرد متوجه تغییرات در حجم چربی‌های موضعی خود می‌شود.

چاقی و اضافه وزن بسیاری از افراد به دلیل متابولیسم پایین است به طور مثال افرادی که به دلیل اختلالات هورمونی، پیشگیری از از بارداری و کم کاری تیروئید داروهای کورتونی مصرف می‌کنند دچار ضعف متابولیسم می‌شوند. بنابراین لاغری با دستگاه برای این افراد امکان پذیر است.

افراد که با رژیم های نامناسب و غیر اصولی متعدد دچار توقف وزنی شده‌اند و چربی‌ها موضعی آنان در ناحیه پهلو و شکم  کاهش پیدا نمی‌کند، کاندید مناسبی برای استفاده از دستگاه لاغری هستند.

افرادی که به مصرف دخانیات و الکل اعتیاد دارند سموم در بدنشان تجمع یافته و دچار ضعف متابولیسم می‌شوند و ممکن است چربی‌های تجمع یافته‌ای در نواحی شکم داشته باشند.

افرادی به طور ژنتیکی دچار چاقی و اضافه وزن در ناحیه ران یا بازو و … هستند.

افرادی که جراحی‌های پیکر تراشی نظیر: لیپوماتیک یا لیپوساکشن را انجام داده‌اند اما هنوز در همان ناحیه برآمدگی‌هایی از چربی دارند.

منظور از چاقی موضعی، تجمع بافت‌های چربی در نواحی مختلف بدن مانند: شکم، پهلو، ران، باسن ،غبغب، بازو… است. انباشت این چربی ها به صورت متراکم و توده وار است که حتی با رعایت‌های رژیم غذایی و ورزش هم از بین نمی‌روند. اما در روش لاغری با دستگاه می توان چربی‌های موضعی این نواحی را برطرف کرد.

در بسیاری از مواقع کاهش وزن افراد بسیار زمان بر است. ایجاد تغییرات با رژیم غذایی و برنامه‌های ورزشی میسر است اما ماه‌ها طول می‌کشد. سلول‌های چربی در برخی نقاط بدن بسیار سرسخت بوده و راحتی از بین نمی‌روند به خصوص در شکم، پهلو و ران. لاغری با دستگاه در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری یافته است. دستگاه لاغری اوندا یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید برای این منظور انتخاب کنید.

درمان چاقی موضعی با این دستگاه بسیار ایمن بوده و هیچ خطری برای سلامتی بدن به همراه ندارد و هیچ عارضه جانبی برای دستگاه‌های لاغری گزارش نشده است. تنها عارضه‌ی جانبی پس از استفاده از دستگاه ممکن است عدم رضایت از میزان چربی کاسته شده باشد. که در این صورت می‌توان تعداد جلسات درمان را افزایش داد تا فرد به نتایج مطلوب و دلخواه خود دست یابید.

لاغری با دستگاه اوندا

دستگاه لاغری اوندا (ONDA) کانتورینگ بدن توسط شرکت دکا (DEKA) در ایتالیا طراحی و ساخته شده است . با استفاده از امواج خنک کننده درمان بی نظیری برای کاهش چربی موضعی و رفع سلولیت و درمان شلی پوست است. فناوری این دستگاه بر روی بدن به ویژه ناحیه ی شکم و پهلو ها و پشت تنه و ران ها و .. و همچنین بر روی سلولها و متابولیسم مؤثر است. با وجود اینکه سلول های چربی را از بین می‌برد، فرآیندهای متابولیک سلولی و همچنین تولید کلاژن را تحریک می‌کند.. دستگاه اوندا با تکیه انرژی مایکروویو در جهت کاهش چربی و سلولیت و سفت کردن پوست در نواحی مختلف بدن به کار می‌رود. این دستگاه روشی نوین برای کانتورینگ بدن است.

امواج این دستگاه به عمق غشای سلولی نفوذ می‌کند و سلولهای چربی زیر جلدی را تخریب می کند تا رسوبات چربی موضعی را حل کند.همچنین این در روند لاغری با دستگاه اوندا، لوبول های چربی اطراف بافت همبند تحریک شده به رفع سلولیت کمک می کند و اثر پوست پرتقال کاهش می دهد. این دستگاه موجب انقباض در فیبرهای کلاژن در پوست شده و تولید کلاژن جدید را تحریک می‌کند، در نتیجه بافت را سفت و مقوی می کند در نتیجه درمان شلی پوست و جوانسازی پوست از ویژگی‌های مهم این دستگاه است.

برای مشاوره در زمینه لاغری با دستگاه اوندا و نوبت گیری مطب دکتر سپیده مدعی نما، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
فرم‌ با موفقیت ثبت شد.
خطایی رخ داده است. لطفا تمام موارد را تکمیل کرده و مجددا تلاش کنید.

لاغری با دستگاه می‌تواند معایب و مزایای به همراه داشته باشد اما یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که  دستگاه لاغری اوندا دارد نداشتن عوارض است. مگر در مواردی که عوارض پیش آمده به دلیل عدم مهارت پزشک باشد و یا کلینیک که لاغری در آن صورت گرفته است از دستگاه نامعتبری استفاده کرده باشد. در ادامه به برخی مزایای دستگاه لاغری اوندا اشاره خواهیم کرد.

  دستگاه لاغری اوندا چربی‌های موضعی نواحی مختلف بدن را از بین برده و سبب قوام پوست می‌شود.

  دستگاه اوندا جدیدترین دستگاه لاغری مورد استفاده در دنیا است.

  دفع چربی‌ها در این نوع دستگاه با روش‌های غیر تهاجمی انجام می‌شود.

  دستگاه لاغری اوندا در فرآیند لاغری از امواج کنترل شده استفاده می‌کند.

  لاغری با این دستگاه بدون هیچ برش و بخیه‌ای انجام می‌شود.

  تاثیر امواج  دستگاه لاغری اوندا بر روی به لایه‌های عمیق چربی بوده و امکان بازگشت چربی غیر ممکن می‌کند.

  این دستگاه لاغری  هیچ آسیبی به بافت اطراف چربی بدن نمی‌رساند.

  دستگاه لاغری اوندا دارای دو مبدل هوشمند است که هر کدام برای لاغر کردن قسمت‌های متفاوت بدن به کار می‌رود.

  تعداد جلسات لاغری با این دستگاه زیاده نبوده و نتیجه گیری از آن پس از 4 جلسه مشهود است.

  فرایند لاغری با دستگاه اوندا بدون درد بوده و هیچ دوران نقاهت خاصی ندارد.

  دستگاه لاغری اوندا دارای تاییدیه از سازمان جهانی غذا و دارو است.

  لاغری با این دستگاه بدون افتادگی و شل شدگی پوست اتفاق می‌افتد.

  یکی از مزایای مهم دستگاه لاغری اوندا کمک به کلاژن‌سازی پوست است.

  این دستگاه سلولیت را به طور قطعی درمان می‌کند.

  آمادگی قبل از لاغری با دستگاه اوندا

  پیش از حضور در کلینیک لباس راحت بپوشید. در طول درمان روغن‌های روان کننده روی پوست استفاده می‌شود.

  دستگاه دو هندپیس دارد که هر کدام برای تاثیر در مناطق خاص با عمق‌های مختلف چربی طراحی شده است. سیستم خنک کننده پوست در هندپیس‌ها ادغام شده است و به صورت مداوم پوست را خنک می‌نماید تا گرمای تولید شده توسط دستگاه را متعادل شود. گرمای امواج دستگاه تا لایه‌های عمیق چربی در پوست نفوذ می‌نماید اما در عین حال سطح پوست از هرگونه آسیب و عارضه‌ای محافظت می‌شود. در هنگام استفاده از دستگاه، بیمار هیچ گونه ناراحتی را حس نمی‌کند و هیچ گونه عارضه جانبی پس از پایان جلسه درمان وجود نخواهد داشت.

  بعد از لاغری با دستگاه چه کار کنیم ؟

  تا چند ساعت پس از پایان جلسه درمان ممکن است احساس گرما در پوست خود داشته باشید. گاهی اوقات ممکن است ناراحتی‌های جزئي در ناحیه درمان داشته باشید که ظرف مدت 24 ساعت برطرف خواهد شد.

  در صورتی که تورم ایجاد شود بسیار خفیف بوده و به سرعت از بین می‌رود.

  پس از درمان می‌توانید از مرطوب کننده‌هایی که پزشک برای شما تجویز نموده است جهت ماساژ در مناطق تحت درمان استفاده نمائید.

  سه جلسه درمان غبغب-
  نتیجه ی شگفت انگیز سه جلسه درمان غبغب با اوندا-

  آیا لاغری با دستگاه عوارضی دارد؟

  درمان چاقی موضعی با این دستگاه بسیار ایمن بوده و هیچ خطری برای سلامتی بدن به همراه ندارد و هیچ عارضه جانبی برای دستگاه‌های لاغری گزارش نشده است. تنها عارضه‌ی جانبی پس از استفاده از دستگاه ممکن است عدم رضایت از میزان چربی کاسته شده باشد. که در این صورت می‌توان تعداد جلسات درمان را افزایش داد تا فرد به نتایج مطلوب و دلخواه خود دست یابید.

  کاهش چربی شکم و پشت سوتین بعد از دو جلسه کار با اوندا-
  کار با اوندا در ناحیه زانو_

  در ویدیوی مقابل تاثیر شگفت آور دستگاه اوندا بر لاغری و رفع سلولیت مشاهده می کنید:


  دکتر سپیده مدعی نما مشاوره تغذیه برای افرادی که با داشتن رژیم های غذایی و لاغری نتوانستند وزن خود را کم کنند استفاده از این دستگاه لاغری ONDA را توصیه می کنند.

  سوالات متداول

  نتیجه گیری

  برای درمان با دستگاه لاغری اوندا لازم است به پزشک متخصص مراجعه کنید تا تعداد جلساتی مورد نیاز برای درمان را با در نظر گرفتن شرایط جسمانی و میزان چربی‌های بدن ،تعیین کند. برای رسیدن به نتایج طولانی مدت حداقل 4 جلسه کار با دستگاه لازم است نکنه مهم در دستیابی به لاغری با استفاده از دستگاه اوندا این است که برای کاهش چربی‌های موضعی دارید، هر 4 هفته یکبار باید تحت درمان قرار گیرید.

  برای داشتن مشاوره آنلاین با دکتر سپیده مدعی نما و لاغری با دستگاه ONDA می توانید از طریق اینجا اقدام کنید یا با شماره های [021 ] 22792439 -22792458 تماس بگیرید.
  دکتر سپیده مدعی نما

  دکتر سپیده مدعی نما

  پزشکی عمومی ( GP )
  تخصص در زمینه رژیم های درمانی بزرگسالان ( کاهش و افزایش وزن )، انواع رژیم های درمانی برای بیماری های داخلی و متابولیک
  سوابق کاری
  1- به مدت یکسال در تهران و در درمانگاه تاکسیرانی طبابت نموده.
  2- 5 سال در شهرستان صومعه سرا مطب داشته و در حیطه پزشک عمومی خدمات ارائه داده اند.
  3- 1 سال فعالیت در زمینه پوست و مو و …
  4- 10 سال مشاوره تناسب اندام قبل و بعد از جراحی های زیبایی

  مقالات مرتبط

  آیا با نخوردن شام لاغر می شویم؟

  آیا با نخوردن شام لاغر می شویم؟

  بهترین روش لاغری کنترل وعده شام است. به شرط اینکه بدانید چه مواد غذایی را باید جایگزین شام کرد تا بتوان بهترین نتیجه را به...

  درمان موضعی سلولیت با دستگاه

  درمان موضعی سلولیت با دستگاه

  درمان موضعی سلولیت با دستگاه یک روش کم تهاجمی و ایمن است که با توجه به اثرات ثمر بخشی که به دنبال دارد، طرفداران بسیاری...

  پرسش و پاسخ تکمیلی

  سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

  22 دیدگاه ها
  1. ترانه

   چقدر خوب و قشنگ توضیح دادبد خانم دکتر زنده باشید من خواهر زادم ۱۵ سالشه یکمی غبغب داره نمیتونه از این دستگاه استفاده کنه؟ خطرناکه براش؟

   پاسخ
   • دکتر سپیده مدعی نما

    سلام از ۱۶ سالگی به بعد استفاده از اوندا برای دختران و پسران مجاز هست و اوندا دستگاهی بسیار. بی خطر و بدون عارضه هست و در حسن کار دردی هم ندارید برای اطلاعات بیشتر مشاوره رایگان هست ۲۲۷۹۲۴۳۹/۰۹۳۶۱۰۳۵۸۹۸

    پاسخ
   • نسترن

    سلام خانم دکتر لطفا میشه درباره تفاوت اوندا با کرایولیپولیز توضیح بدین و اینکه کدوم بهتره
    در کرایولیپولیز نیاز به پیاده روی روزانه هست آیا با اوندا هم پیاده روی لازمه؟

    پاسخ
    • دکتر سپیده مدعی نما

     سلام وقت بخیر
     کرایولیپولیز یک تکنولوژی قدیمی می باشد که بیمار در حین انجام آن احساس درد دارد و بعد از انجام ممکنه احساس سرمای زیادی داشته باشد، به صورت سطحی عمل می کند، تعداد جلسات بسیار زیاد می باشد، مدت زمانی که برای هر ناحیه لازم هست حدود 30 دقیقه می باشد، در صورتی که مدت زمان مورد نیاز برای استفاده از دستگاه اوندا حدود 10 دقیقه می باشد. همچنین دستگاه اوندا هیچ گونه عارضه ای ندارد و بدون درد می باشد.
     در رابطه با ورزش نه لزوما پیاده روی نیاز هر دو دستگاه می باشد که بسیار کمک کننده است.

     پاسخ
  2. شیما

   سلام دکتر ایا لاغری با دستگاه برگشت داره ؟

   پاسخ
   • دکتر سپیده مدعی نما

    سلام در اوندا برگشت نداره چون سلولهای چربی از بین میره ولی فاکتورهای زیادی بستگی داره تا بعد جواب نهایی به اوندا نتایج ثابت بمونه مثل سبک زندگی شما و تغذیه شما که سالم خوری باشه و تحرک و ورزش و پیاده روی و عدم افزایش وزن که همه مواردی که گفتم در سلامتی شما هم بسیار نقش مهمی داره ❤️🙏🏼

    پاسخ
  3. حمید

   سلام خانم دکتراوندابرای رفع چربی پهلوتاثیرداره؟

   پاسخ
   • دکتر سپیده مدعی نما

    سلام بله یکی از نواحی که در اکثر مراجعین من تغییرات رو زود احساس میکنید تغییر در. قطر چربی رو در هر جلسه و کاهش سایز رو احساس میکنید خیلی خوب جواب میده 🙏🏼👌مشاوره رایگان هست برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ۲۲۷۹۲۴۳۹/۲۲۷۹۲۴۵۸

    پاسخ
  4. nadiyeh

   سلام خانم دکتر
   چند وقت قبل از استفاده از اوندا باید کورتون رو قطع کنیم؟

   پاسخ
   • دکتر سپیده مدعی نما

    سلام بهتره هفت روز فاصله داشته باشه و در حین درمان کورتون مصرف نکنید (بهتره )جز در افراد خاصی بعد مشاوره ،میتوننن از اوندا استفاده کنن 🙏🏼

    پاسخ
  5. آمنه

   برای برطرف شدن سلولیت های پشت ران پا معمولا چند جلسه لازمه؟

   پاسخ
   • دکتر سپیده مدعی نما

    سلام معمولا برای برطرف شدن سلولیت هر سه هفته یک بار باید مراجعه کنین بسته به میزان سلولیت هر فرد تعداد جلسات تعیین میشه معمولا چهار جلسه هر سه هفته یک بار ولی باید حتما ویزیت و معاینه بشید مشاوره رایگان هست ۲۲۷۹۲۴۳۹/۰۹۳۶۱۰۳۵۸۹۸

    پاسخ
  6. راضیه

   چند جلسه بابت چربی های پهلوم امدم خدمتتون و خیلی خیلی راضیم، هر کس که ازم میپرسه چیکار کردی فقط شما رو بهش معرفی میکنم

   پاسخ
  7. فاطمه

   دکتر جان از دستگاه اوندا میشه برای از بین رفتن چربی های زیر شکم که بهد از سزارین بوجود اومده هم استفاده کرد؟

   پاسخ
   • دکتر سپیده مدعی نما

    سلام بله از دستگاه اوندا برای از بین بردن چربی های شکم به خصوص بعد از سزارین میتوانید استفاده کنید. هم برای لیفت شکم و از بین شلی پوست همزمان برای کاهش چربی آن ناحیه استفاده کرد و نتیجه خوبی از این روش می توانید دریافت کنید. اما قبل از هر اقدامی باید معاینه و مشاوره کامل شوید تا تصمیم بهتری و درستی گرفته شود.

    پاسخ
  8. قشنگ خانم

   سلام خانم دکتر ..پس از انجام لاغری با دستگاه اوندا رعایت اصول غذایی چگونه باید باشد؟

   پاسخ
   • دکتر سپیده مدعی نما

    سلام . بعد از لاغری با دستگاه اوندا رژیم خاصی توصیه نمی شود و فقط تثبیت وزن مهم است. در حین درمان با اوندا نباید چاق شوید و مساله دیگر اینکه معمولا رژیم های غذایی سالم که سرشار از فیبر و میوه و سبزیجات است توصیه می شود. اگر اضافه وزن زیادی در چربی های احشایی بعد از انجام بادی آنالایزر تشخیص داده شود حتما یک رژیم غذایی خاص توصیه می شود

    پاسخ
  9. Bluesky

   سلام وقت بخیر آیا امواج دستگاه اوندا برای بدن ضرر نداره؟

   پاسخ
  10. مهسا

   سلام دکتر برای لاغری به دستگاه اوندا شایع ترین عارضه چیه؟ من خیلی دوست دارم ولی از طرفی خیلی هم میترسم

   پاسخ
   • دکتر سپیده مدعی نما

    سلام وقت بخیر
    دستگاه اوندا کاملا بدون عارضه می باشد و می توان با خیالی آسوده از آن استفاده کرد، در ضمن در صورت امکان می توانید هم به صورت حضوری در مطب و هم تماس تلفنی از خانم دکتر مشاوره دریافت کنید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید.

    پاسخ
  یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هفده − 14 =