تهران ، خیابان پاسداران ، بوستان دهم ، پلاک 121 ، واحد 8 ، طبقه سوم

Search
Close this search box.

درباره ما

دکتر سپیده مدعی نما

کلینیک تغذیه و تناسب اندام سپید

پزشکی عمومی ( GP )
تخصص در زمینه رژیم های درمانی بزرگسالان ( کاهش و افزایش وزن )، انواع رژیم های درمانی برای بیماری های داخلی و متابولیک.
دکتر سپیده مدعی نما متولد 1346 از شهرستان رشت بعد از اتمام دوران دبیرستان در استان گیلان ( دبیرستان دهخدا ) در سال 1367 وارد دانشکده پزشکی دانشکده علوم پزشکی ایران شده، ایشان از دانشکده علوم پزشکی گیلان در تاریخ 24/3/74 فارغ التحصیل گردیده است.
دکتر مدعی نما بعد از 5 سال فعالیت حرفه ای در استان گیلان ( شهرستان صومعه سرا )، به مدت 10 سال در شهر تهران در حیطه بیماری های داخلی، پوست و مو … ( GP ) فعالیت نموده اند و پس از آن در 10 سال اخیر در حوزه کاهش و افزایش وزن، رژیم درمانی در انواع بیماریها ( دیابت و فشار خون و… ) در بزرگسالان فعالیت داشته اند و همچنین برای کنترل وزن بیماران قبل و بعد از اعمال جراحی زیبایی در کلینیک مشترک با دکتر داریوش نادری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مشغول به کار هستند.

سوابق کاری و تحصیلی

سوابق تحصیلی و علمی :

متولد 1346 در شهرستان رشت بوده اند، پدر ایشان پزشک عمومی ( مرحوم دکتر کاظم مدعی نما ) و مادر ایشان ( ماما ) بوده اند. دکتر مدعی نما دوران ابتدایی و راهنمایی خود به علت شغل پدر و مادر در شهرستان رودسر از توابع شهرستان گیلان گذرانده و دوران دبیرستان را در شهرستان رشت ( دبیرستان دهخدا ) به اتمام رسانده و در دانشکده علوم پزشکی ایران قبول شده اند. ایشان به دلیل تحصیل در سال های جنگ از این دانشکده به دانشکده علوم پزشکی گیلان منتقل شده و در این دانشکده فارغ التحصیل شده اند.

سوابق کاری :

1- به مدت یکسال در تهران و در درمانگاه تاکسیرانی طبابت نموده.
2- 5 سال در شهرستان صومعه سرا مطب داشته و در حیطه پزشک عمومی خدمات ارائه داده اند.
3- 1 سال فعالیت در زمینه پوست و مو و …
4- 10 سال مشاوره تناسب اندام قبل و بعد از جراحی های زیبایی.