تهران ، خیابان پاسداران ، بوستان دهم ، پلاک 121 ، واحد 8 ، طبقه سوم

Search
Close this search box.
لاغری با دستگاه

هزینه لاغری با دستگاه در سال 1403

هزینه لاغری با دستگاه به نسبت سایر روش های لاغری بسیار کمتر بوده و در عین حال نتیجه بخشی بیشتری دارد بسیاری از افراد چاق به دلیل مشکلات جسمی که با آن مواجه هستند باید به سرعت وزن خود را کاهش دهند از این رو بهترین و کوتاه ترین راه برای لاغری این افراد، لاغری با دستگاه است که هزینه ای که برای این کار پرداخت می شود بسیار پایین است.

00:52
truncate dir-rtl

دستگاه اوندا چیست؟

هزینه لاغری با دستگاه چه قدر است؟

اگر قصد لاغری سریع و در کمترین زمان ممکن با دستگاه را داشته باشید، نیاز است که جلسات را بیشتر کنید و نیز فاصله بین دو جلسه را کاهش دهید، این موضوع باعث می شود هزینه لاغری شما بالاتر رود؛ اما تنها این مورد نیست بلکه عوامل دیگری نیز بر هزینه لاغری سریع با دستگاه تاثیرگذار هستند که در ادامه این مطلب عوامل موثر را معرفی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: زاویه سازی صورت با دستگاه اوندا

هزینه لاغری با دستگاه به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که معمولا افراد قبل از انجام کار لاغری با دستگاه ممکن است از پزشک خود بپرسند این است که هزینه لاغری با دستگاه چقدر است؟ در پاسخ باید به این نکته توجه کرد که نمی توان قیمت مشخصی را برای آن تعریف کرد. زیرا فاکتورهای مهمی در میزان هزینه نهایی تاثیرگذار هستند و برآورد آن پس از معاینه فرد در جلسه مشاوره با پزشک تعیین می شود در ادامه به بررسی تمامی موارد موثر بر هزینه لاغری با دستگاه خواهیم پرداخت:

بسیاری از افراد پس از یک جلسه درمان لاغری با دستگاه اوندا پرو2024 به سایز و نتیجه دلخواه خود می رسند و از نتیجه کار رضایت کافی دارند ذکر این نکته الزامی است که برنامه درمانی هر شخص بسته به نیازهای او پس از معاینات و بررسی های لازم طی جلسه مشاوره با مشاوره تغذیه تهیه و ارائه می شود.

تخصص، تجربه و مهارت پزشک

میزان مهارت و تجربه پزشک یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار در هزینه های تمام شده برای بیمار در تمام فرآیندهای زیبایی است. بالا بودن تجربه پزشک می تواند نتایج بهتری را برای فرد به دنبال داشته باشد. به همین دلیل است که هیچ وقت نباید به دلیل پایین بودن هزینه یک پزشک از نتیجه مورد نظر و دلخواه خود چشم پوشی کنید.  

بیشتر بخوانید: درمان ترک‌های پوستی با دستگاه اوندا

نوع دستگاه

وجود انواع مختلف دستگاه‌های لاغری، از جمله دستگاه‌های لیزری، دستگاه‌های فرکشنال RF، دستگاه‌های لیپولیز، اوندا و غیره، می‌تواند تأثیر زیادی بر هزینه داشته باشد. دستگاه‌های پیشرفته‌تر و با تکنولوژی‌های برتر معمولاً هزینه بیشتری دارند.

تعداد جلسات درمان

هزینه لاغری با دستگاه معمولاً بر اساس تعداد جلساتی که برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازم است، تعیین می‌شود. در برخی موارد، نیاز به چندین جلسه لاغری است و هر جلسه هزینه‌ای دارد که متغیر بودن آن تاثیر می‌گذارد.

میزان بافت چربی

میزان چربی در ناحیه از بدن تاثیر مستقیمی در افزایش یا کاهش هزینه دارد. هرچه میزان توده چربی افراد بالاتر باشد تعداد جلسات بیشتر برای بدست آوردن یک نتیجه دلخواه و مطلوب نیاز است.

چاقی برخی از افراد تنها به ناحیه شکم و پهلوی محدود شده است که از بین بردن آن نسبت به نواحی دیگر سخت تر است همچنین ممکن است فردی در چندین ناحیه دچار انباشت چربی باشد بنابراین هزینه لاغری با دستگاه می تواند متفاوت باشد و هر چقدر تعداد نواحی که تجمع چربی دارد محدود تر باشد هزینه کمتر و هرچه تعداد نواحی بیشتر و وسعت بالاتری داشته باشد به طبع هزینه افزایش خواهد داشت.

محل جغرافیایی

هزینه لاغری با دستگاه نیز ممکن است به محل جغرافیایی شما بستگی داشته باشد. در مناطقی که هزینه‌های عمومی بالاتری دارند، هزینه لاغری نیز معمولاً بیشتر است. معمولا اگر مطب دکتر در تهران و بالاشهر باشد هزینه بیشتری دریافت می کنند، اما باید در نظر گرفت دستگاه و روش هایی که استفاده میکنند به روز تر است.

بیشتر بخوانید: دستگاه لاغری موضعی شكم و پهلو + فواید

تماس-با-دکتر-مدعی-نما

متابولیسم

سطح متابولیسم بدن فرد تاثیر بالایی در مشاهده سریع نتیجه لاغری با دستگاه اوندا دارد. هرچه متابولیسم شما بالاتر باشد پاسخگویی به درمان زودتر اتفاق می‌افتد و در کاهش جلسات در نتیجه کاهش هزینه درمان تاثیر دارد.

امکانات کلینیک

امکانات و مکان مطب یا مرکز لاغری نیز ممکن است بر هزینه تأثیر بگذارد. مراکزی با امکانات بهتر و محیطی لوکس معمولاً هزینه بیشتری دارند.

سبک زندگی

سبک زندگی تاثیر قابل توجهی بر سرعت مشاهده نتیجه لاغری با دستگاه دارد هر چه سبک زندگی سالم‌تر باشد سیستم لنفاوی قوی تر است و چربی ها سریعتر دفع می شوند. بنابراین فرایند درمان لاغری کوتاه تر خواهد بود در نتیجه سبک زندگی سالم یا ناسالم در هزینه نهایی و تمام شده برای لاغری با دستگاه تاثیر دارد.

نیازهای شخصی

نیازهای شخصی هر فرد می‌تواند بر هزینه لاغری تأثیر بگذارد. برخی از افراد نیاز به روش‌های لاغری با قدرت بیشتری دارند که ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد.

بروز بودن دستگاه 

لاغری اگر با دستگاه مدل بالا و مدرن تر انجام شود ممکن است هزینه نهایی بالاتری داشته باشد. زیرا با توجه به تورم موجود هزینه خرید دستگاه های مدل بالاتر و به روزتر بیشتر خواهد بود بنابراین بر هزینه درمان فرد نیز تاثیر داشته و آن را کاهش یا افزایش می دهد. اما لازم به ذکر است روش لاغری با دستگاه از سایر روش های لاغری بسیار ارزان تر و بی خطر است. مدرن بودن دستگاه نتیجه را تضمین می کند بنابراین ارزش مقداری هزینه بیشتر را دارد.

بیشتر بخوانید: لاغری ران با دستگاه +مزایا

رژیم غذایی

لاغری با دستگاه ، رعایت رژیم غذایی مناسب را هم می طلبد طبیعی است دنبال کردن رژیم غذایی مرتبط هزینه هایی به دنبال دارد در نتیجه اگر لاغری با دستگاه شما با رژیم خاصی همراه باید در هزینه شما تفاوت هایی ایجاد می شود.

نواحی تحت درمان

برخی نواحی بدن که دچار انباشت چربی و چاقی موضعی هستند وسعت بیشتری دارند و می تواند هزینه بیشتری را در بر گیرند حتی ممکن است نیازمند انجام لاغری در چند ناحیه بدن به صورت همزمان باشید بنابراین باید هزینه بیشتری را تقبل کنید.

بهتر است قبل از اقدام به هر نوع لاغری با دستگاه، با متخصص مربوطه مشورت کنید و در مورد هزینه‌ها و روش‌های مختلف اطلاعات کامل را دریافت کنید. همچنین، در نظر داشته باشید که هزینه لاغری با دستگاه ممکن است بین مراکز و پزشکان مختلف متفاوت باشد، بنابراین مقایسه قیمت‌ها و ارائه خدمات مهم است.

00:38
truncate dir-rtl

دستگاه اوند پرو

بیشتر بخوانید: درمان شلی بازو با دستگاه

هزینه لاغری با دستگاه در سال 1403

در سال جدید با توجه به بالا رفتن هزینه های درمانی؛ هزینه لاغری نیز افزایش یافته است و نمی توان مبلغ دقیقی را برای این کار در نظر گرفت زیرا با توجه به شرایط هر فرد ممکن است قیمت آن متفاوت باشد، بهتر است برای اطلاعات دقیق از هزینه لاغری با دستگاه به دکتر مدعی نما مراجعه فرمایید؛ تا با بررسی دقیق اندام شما بهترین راهنمایی را انجام دهند.

هزینه هر جلسه لاغری با دستگاه اوندا

هزینه لاغری با دستگاه  اوندا پرو 2024 در هر جلسه به عوامل متعدد مانند وسعت ناحیه درمان بستگی دارد همچنین برای هر ناحیه ممکن است با دو منظور از دستگاه استفاده شود. به طور مثال ممکن است برای هر دو بازو از دستگاه برای حذف چربی زائد استفاده شود و از طرف دیگر برای رفع شلی پوست، لازم به  استفاده مجدد باشد که معمولا برای هر کدام مبلغ جداگانه ای در نظر گرفته و اخذ می شود.

نتیجه گیری

لاغری با دستگاه، هزینه و زمان کمتری را به نسبت سایر روش های لاغری لازم دارد و نتیجه آن را در مدت زمان کمتری می توانید مشاهده کنید، البته این روش باید توسط دکتر متخصص و با تجهیزات کاملا به روز انجام شود تا آسیبی به بدن وارد نکند و نتیجه دلخواه حاصل شود دکتر سپیده مدعی نما مشاور و متخصص لاغری است و شما می توانید برای انتخاب روش درست و مناسب به مطب ایشان واقع در خیابان پاسداران تهران مراجعه کنید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 2 =